VORWERK CS k.s. (Brno - Horní Heršpice)

Zákaznické centrum Praha a centrála společnosti

Šetřete s námi čas na udržování chodu domácnosti. Naše domácí spotřebiče vás ohromí svou skladností a snadnou ovladatelností. Jejich výkon vám navíc ušetří hodiny času. Našimi hlavními produkty jsou vysavač Kobold a kuchyňský robot Thermomix – dva inteligentní pomocníci do každé domácnosti.

  • Sokolova 696/32
  • Brno - Horní Heršpice
  • 619 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Domácí spotřebiče 21. století

Pořiďte si spolehlivé domácí pomocníky s více než stoletou tradicí. Našimi hlavními produkty jsou vysavače Kobold a kuchyňské roboty Thermomix. Vysavače a kuchyňské roboty z naší produkce jsou ověřeny léty výzkumu a tisíci spokojených zákazníků. Přestože působíme ve více než 70 zemích světa, charakteristika naší společnosti je čistě rodinná. Proto víme, jaké podmínky má splňovat kvalitní vysavač či kuchyňský robot – dva tolik využívané přístroje v každé domácnosti.

Inteligentní vysavače Kobold – rychlý a pohodlný úklid

Nezabývejte se úklidem déle, než je nutné. Inteligentní vysavač Kobold se brzy stane vaším nejoblíbenějším pomocníkem v domácnosti. Pořiďte si robotický vysavač Kobold, čistič pevných povrchů nebo čistič oken Kobold. Všechny tyto varianty se vyznačují maximální lehkostí, snadnou ovladatelností, skladností a především výkonností. Úklid s našimi spotřebiči vám zabere o polovinu méně času, než s běžným vysavačem.

Kuchyňský pomocník Thermomix – dokonalý pokrm v pár okamžicích

Vařte dotekem jednoho prstu. Kuchyňský pomocník Thermomix vás nadchne svou jednoduchostí a komfortním ovládáním. Potraviny, které potřebujete k přípravě vašeho receptu, za vás totiž nejen zpracuje, ale také zváží. Vy si mezi tím můžete odpočinout, nebo se věnovat jiné činnosti. Pokud chcete maximálně šetřit čas, vařte si naším průvodcem. Jednoduše si zvolíte recept z elektronického chipu a následujete instrukce. Teplota i čas vaření jsou automaticky přednastavené. Thermomix není pouhým přístrojem pro uhnětení těsta či rozmixování zeleniny – provede vás přípravou dokonalého pokrmu.


E-shop

Otevírací doba

  • Po 8:3012:00 13:0017:30
  • Út 8:3012:00 13:0016:30
  • St 8:3012:00 13:0017:30
  • Čt 8:3012:00 13:0016:30
  • 9:0015:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.